Všechny komentáře k článku:Následovník legendárního HTC Touch Diamondu je tady

Legendárního? :-D

Kde jste vzali že diamond je legendární to tedy nevim.. :-D Přijde mi dosti přehnané ho nazývat legendárním :-D

Možnosti
1 reakce
poslední 29. 1. 2009 21:40

To je zhruba stejne jako iPhone od jabka, nic revolucniho nenabizi, je predrazeny ale lide sou po nem uplne zblazneni