Všechny komentáře k článku:Následovník legendárního HTC Touch Diamondu je tady

Design

HTC se mi vsechny libi vzhledove i funkcema. tento je ale spise takova levna varianta. osobne bych sel do diamondu

Možnosti
5 reakcí
poslední 30. 1. 2009 11:17

Diamnond se mne moc nelibi, kdyz uz tak se mi libi Touch HD, ale ten je pres prilis drahy

 

@T4urQs: Touch HD je profi hračička myslim vybaveností přiměřená svojí ceně ale pro běžné smrtelníky je to fakt zbytečná hračka :-D

 

Tento HTC si myslím "dost muziky" za tu částku. Desing přívětiví aplikace slušné. Co více si můžeme přát...

 

HTC diamont je si dobrý a technologiemi nabitý telefon, ale měl sem možnost mluvit se dvěma uživateli a nezávisle na sobě si stěžovali na postupné spomalování rychlosti telefonu při běžném používání. Možná mají vadné kusy... Rozhodně designově se mi více líbí diamond, už jen kvůli netradičnímu vzhledu.

 

U nasledovnika bych ocekaval lepsi design. Toto mi prijde jak nejaka hracka pro deti.