Všechny komentáře k článku:Následovník legendárního HTC Touch Diamondu je tady
Design
HTC se mi vsechny libi vzhledove i funkcema. tento je ale spise takova levna varianta. osobne bych sel do diamondu
Diamnond se mne moc nelibi, kdyz uz tak se mi libi Touch HD, ale ten je pres prilis drahy
@T4urQs: Touch HD je profi hračička myslim vybaveností přiměřená svojí ceně ale pro běžné smrtelníky je to fakt zbytečná hračka :-D
Tento HTC si myslím "dost muziky" za tu částku. Desing přívětiví aplikace slušné. Co více si můžeme přát...
HTC diamont je si dobrý a technologiemi nabitý telefon, ale měl sem možnost mluvit se dvěma uživateli a nezávisle na sobě si stěžovali na postupné spomalování rychlosti telefonu při běžném používání. Možná mají vadné kusy... Rozhodně designově se mi více líbí diamond, už jen kvůli netradičnímu vzhledu.
U nasledovnika bych ocekaval lepsi design. Toto mi prijde jak nejaka hracka pro deti.