Všechny komentáře k článku:Následovník legendárního HTC Touch Diamondu je tady

Nastupce

Tohle urcite neni nastupce Diamondu. Ten ma VGA displej. Muze se oznacovat za nastupce HTC Touch - http://www.ce4you.cz/hardware/detail.asp?d=56Poradna recenze je napr. - http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=316

Možnosti
5 reakcí
poslední 28. 1. 2009 22:54

Souhlasím, není to nástupce Diamondu, ale Touch, proto je mi divné že autor nebyl toto schopen odhadnout již z názvu - HTC TOUCH 3G - JADE ;) Stejně jako HTC : VIVA Opal - nejlevnější a nejhůře vybavený touch.

 

@mugsat: Presne dyt je to snad is tarsi kousek tohle, neniliz pravda?
To je pekna blbost ze je to nastupce Diamondu...

 

@pavel04: Ne, jedná se o nísledníka HTC Touch,
avšak je to generace po Diamondu a touch pro tedy podzimní řada (viva-touch3g-touch hd). Vzhledem k tomu, že se jedná o prostředního zástupce (mainstream) tak nedisponuje některými vychytávkami jako highend předchozí generace (VGA, pohybový seznor... apod).Avšak je to skvělé řešení pro ty co chtějí MDA a nechtejí být omezováni velkými rozměry, osobně jsem jím nahradil nokii 6300 a je sice o něco širší, ale velikostí srovnatelný (nemusím ho nosit v pouzdru na opasku mám ho přímo v kapse jako nrmální mobil)

 

@kafkadesign: Mno, když bych si kupoval novej mobil, tak bych sel do HTC TOUCH HD.
5 megapixel fotak,GPS,Win mobile professional 6 a sposta dalsich veci.
Svou cenou je ale uplne mimo me moznosti, 16 000 je moc... max 9 000.

 

@T4urQs: Doporucuji ETen X600, ktery pomerem cena/vykon prekonava vetsinu jinych pda. Navic na etenusers je ke stazeni neoficialni ROM, ktera resi vsechny jeho obvykle neduhy a pridava prostredi silne podobne HTC touch. Jo a ano, mluvim z vlastni zkusenosti. :)