Všechny komentáře k článku:Následovník legendárního HTC Touch Diamondu je tady
HTC se činí...
Koukám, jak se tato korejská firma činí... Stále nové a nové přístroje vypouští do oběhu. Ale je to dobře, aspoň poroste konkurence a ostatní výrobci se budou také snažit. Co se týká zařízení HTC, měl jsem možnost si s nimi chvíli pohrát a mohu potvrdit, že jsou to vysoce funkční a uživatelsky přívětivé strojky... Co se týká WindowsMobile, tak je dobré, že je to otevřený systém a lze do něj libovolně nahrávat různé aplikace třetích stran zdarma, v porovnání třeba se SW v iPhonu. Co se týká ovládání, blíží se to už iPhonu, který je ovšem zatím v ovládání asi špička...
Jako pracovní nástroj je HTC výborné řešení. Touch HD obsahuje už i plnohodnou GPS, což je velké plus před konkurenty, kteří nejsou zatím takto vyvinutí... Zpracování je překvapivě velmi kvalitní.
Jeste kdyby ty telefony trochu zlevnily, ono 10 000 je celkem dost
@psindel: Jsem si ho chtěl koupit, ale bohužel finanční stránka udělala své a musel jsem pořídit něco jiného. Škoda no....
Neni náhodou HTC z Taiwanu? :)