Všechny komentáře k článku:Nastal den D – Vydání série ATI Radeon HD 4600 a 4500

Ja se uz tesim

aspon uz nejaka poradna krafika od ati

Možnosti
3 reakce
poslední 10. 9. 2008 22:04

no nevim poradnejch grafik uz maji celkem hodne defakto neni od nich karta ktera by se vicemene nevyplatila. V kazdym segmentu trhu maji nake to zelizko v ohni :-).

 

@stratos.: koukám, že máš fakt velikej fanklub :D napíšeš pravdivej nekonfrontní příspěvěk a hned to je 2z5 :D

 

@xJirikx: to vis tabor zelenych je velky :)