Všechny komentáře k článku:Nástupce legendárního HTC Touch v našem obchodě

HTC Touch HD

moc se těším až si ho bude mít CZC v nabídce :)
HTC Touch HD bude bomba..

Možnosti
7 reakcí
poslední 12. 11. 2008 23:09

To je hrůza, před nedávnem sem kupoval Touche a teď zas něco novýho..., ne vážně je to jen a jen dobře, že de vývoj takhle dopředu.

 

@cacanovotny: Ja radeji jeste chvilku pockam, co kdyby v lednu prisel jeho braska a mel vylepseni, byl bych na tom stejne jako ted ty, ale to mu se i tak nevyhnu, zase bude lepsi a lepsi. Ale je to super ze to tak rychle vyrabi a davaji do prodeje. Skoda Xperie, bohuzel.

 

@Sargas: škoda je že nemá HW klávesnici jako Touch Pro, jinak je to velice pěkné

 

@mr.gsm: musim rici, ze davam prednost zarizenim bez HW klávesnice, jelikoz ta vetsinou byva na ukor velikosti displaye a nebo tloustce zarizeni, kdy je to pak takova cihlicka

 

@Vejmitsch: tak tak, radši bez klávesnice a pořídit si tohle http://www.mobilmania.cz/Testy/Skutecna-klavesnice-i-pro-mobily-video/sc-20-sr-1-a-1120673/default.aspx

 

@Lukaash.tucnak: tak s tímto je to teda o něčem jiném

 

@Lukaash.tucnak: No jo, to je pěkné, ale pak už to ztratí kouzlo mobilu. Další sranda v kapse i když tohle minimalně to malého batohu či brašny, ale dá se.