Všechny komentáře k článku:Nástupce legendárního HTC Touch v našem obchodě

HTC Touch HD

moc se těším až si ho bude mít CZC v nabídce :)
HTC Touch HD bude bomba..

 

@panel1: To je hrůza, před nedávnem sem kupoval Touche a teď zas něco novýho..., ne vážně je to jen a jen dobře, že de vývoj takhle dopředu.

 

@cacanovotny: Ja radeji jeste chvilku pockam, co kdyby v lednu prisel jeho braska a mel vylepseni, byl bych na tom stejne jako ted ty, ale to mu se i tak nevyhnu, zase bude lepsi a lepsi. Ale je to super ze to tak rychle vyrabi a davaji do prodeje. Skoda Xperie, bohuzel.

 

@Sargas: škoda je že nemá HW klávesnici jako Touch Pro, jinak je to velice pěkné

 

@mr.gsm: musim rici, ze davam prednost zarizenim bez HW klávesnice, jelikoz ta vetsinou byva na ukor velikosti displaye a nebo tloustce zarizeni, kdy je to pak takova cihlicka

 

@Vejmitsch: tak tak, radši bez klávesnice a pořídit si tohle http://www.mobilmania.cz/Testy/Skutecna-klavesnice-i-pro-mobily-video/sc-20-sr-1-a-1120673/default.aspx

 

@Lukaash.tucnak: tak s tímto je to teda o něčem jiném

 

@Lukaash.tucnak: No jo, to je pěkné, ale pak už to ztratí kouzlo mobilu. Další sranda v kapse i když tohle minimalně to malého batohu či brašny, ale dá se.

 

Zlepšení

Noo tak toto zařízení konečně odpovídá mým představám. Moc chválím záměnu HTC konektoru ( něco jako miniusb ) pro sluchátka za klasický jack. Rozlišení displeje je uzasné, stejně jako velikost ram a takt procesoru. Výkonově tahle mašinka bude vysoce nad průměrem dnešních zařízení. Cena je sice vyšší, cenově srovnatelná s notebookem střední cenové kategorie, ale určitě je to výborné zařízení, které leckomu pevný počítač nahradí.

 

@mugsat: Osobně bych mu přidal ještě jednu ze skvělých qwerty klavesnici od HTC a uz bych ho nedal zruky. Ale i tak se na nej chystam. Jen chci jeste pockat zda se ta qwerty nehodou neobjevi v dalsim modelu, to by mne pak trefil slak...

 

@Sargas: ta klavesnice by se hodila, jenom kdyby to bylo levnejsi. je to fakt pekny stroj, hned bych ho bral

 

@einstejn: No levnejsi bude pozdeji az bude lepsi model, ale ja scenou souhlasim. Na to co ten mobil umi je to vpohode. Je v tom kompletne vsechno a je kvalitni. A hlavne je na trhu rychle :-)

 

@Sargas: Qwerty klavesnici mam.. ale nepripada mi to jako nejaká super výhoda. telefon je 2x tak tlustej a o dost těžší. (viz HTC Diamond a Touch PRO)
taky sem nezaslech o žádnejch novejch modelech s výsuvnou klávesnicí, snad jen ten Google mobil s Androidem, ale to bude trochu něco jinýho. Jestli chceš klávesnici, ber Touch Pro, nebo TytnII.

 

@Majkl/HNS/: Neříkám, že jsem už slyšel o nove modelu s qwerty. To byl jen předpoklad. A dřív něz na nový rok neplanuji mobil. To už by snad mohla být u nás xperia, tak pak uvidím.

 

Cena?

Ale o ceně tu nic není, kolik tedy stojí?

 

@vml: Cena s DPH: 15 011,- Kč

 

@PLASIL.PETR: podle mě cena je přemrštěná. ještě hodně spadne dolu.

 

@PLASIL.PETR: No, cena podle očekávání :) snad půjde dolů :)

 

@Lenochod: Skoro určitě půjde dolů... ;-)

 

@vml: To pude dolú nastopéro

 

Ve vašem obchodě? To je vtip?

Dobrý den. Pousmál jsem se nad titulkem "v našem obchodě". Já ho skladem u Vás nevidím. Nebudu snad jediný, kdo předpokládá, že budete opět z posledních, kdo ho bude mít skladem, jak to u Vás ve zvyku bývá. Takže titulek jaksi není na místě. Jak jste si to uvařili, takové to máte.

 

@Petr.Sybol: Zde to bylo myšlano, jako že jim jeden kousek prošel rukama a skončil v kapse managera...

 

Nejlepsi na svete

nevim proc tak strasne vychvalujou apple iphone, kdyz htccka jsou mnohem lapsi, mel jsem tri prvni compakta ktery byl tenkrat revoluci v komunikatorech a nemuzu si tuto znacku vynachvalit. iphone prisel jen s jinym ovladanim a lepsim hardware ke kterymu htc stejne smerovalo. a ted je to tady...

 

@xbarny: Musíme pochopit, že každý přístroj je určen úplně pro někoho jiného a za jiným účelem. iPhone je maximálně jednoduchý, stylový a určen pro nenáročné zákazníky co jdou spíš po značce a vzhledu. HTC je určen pro profesionály nebo lidi kteří požadují po MDA maximum dovedností a funkcí. Srovnávat to tedy lze velmi těžce.

 

@mtmccox: My nic pochopit zjevne nemusime :-) Ja osobne mam vybrany pristroj, ktery mi vyhovuje a nemam potrebu se s nekym hadat, ze je nejlepsi - on samozrejme je nejlepsi - pro mne ... vsechny tyhlety "flejmy" jsou vetsinou usmevne a navic vesmes plynou z toho, ze "nekdo" "nekomu" rekl, ze tohle je lepsi, je to vzato jako konstanta a pak se hledaji duvody proc ... Proste cele je to postavene proti selskemu rozumu ...

 

Dostupnost

Dobrý den, už od jeho uvedení čekám, kdy se konečně objeví. Nevíte, kdy bude tento přístroj skladem?

 

@Lukaash.tucnak: Souhlasim - bylo by slusnosti dodat alespon priblizny termin prvnich dodavek.

 

Tak na tohle čekám...

Zajimalo by mě jestli vyrobí i verzi s HW klávesnicí... a nwm co to má znamenat že ho maj v obchodě...LOL dokud je tam Dodací lhůta: neznámá

 

Kopie iPhone...

Myslím, že ačkoliv má tento dotykáč daleko více funkcí než iPhone, tak jej to neohrozí... iPhone je fenomén a ve světě je nejpopulárnější... Iphone nemám, nepotřebuji jej, ale pokud bych volil dotykáč, tak určitě iPhone