Všechny komentáře k článku:Nástupce legendárního HTC Touch v našem obchodě

Nejlepsi na svete

nevim proc tak strasne vychvalujou apple iphone, kdyz htccka jsou mnohem lapsi, mel jsem tri prvni compakta ktery byl tenkrat revoluci v komunikatorech a nemuzu si tuto znacku vynachvalit. iphone prisel jen s jinym ovladanim a lepsim hardware ke kterymu htc stejne smerovalo. a ted je to tady...

Možnosti
2 reakce
poslední 7. 11. 2008 9:23

Musíme pochopit, že každý přístroj je určen úplně pro někoho jiného a za jiným účelem. iPhone je maximálně jednoduchý, stylový a určen pro nenáročné zákazníky co jdou spíš po značce a vzhledu. HTC je určen pro profesionály nebo lidi kteří požadují po MDA maximum dovedností a funkcí. Srovnávat to tedy lze velmi těžce.

 

@mtmccox: My nic pochopit zjevne nemusime :-) Ja osobne mam vybrany pristroj, ktery mi vyhovuje a nemam potrebu se s nekym hadat, ze je nejlepsi - on samozrejme je nejlepsi - pro mne ... vsechny tyhlety "flejmy" jsou vetsinou usmevne a navic vesmes plynou z toho, ze "nekdo" "nekomu" rekl, ze tohle je lepsi, je to vzato jako konstanta a pak se hledaji duvody proc ... Proste cele je to postavene proti selskemu rozumu ...