Všechny komentáře k článku:NEC představuje monitor pro náročné

Nerad to říkám , ale je to stará technologie

Co dodat parametry tohoto modelu jasně naznačují že se jedná o zastaralé verze LCD panelů pro grafiky. Stačí se podívat na Cebit atd. a je jasné že jde o 3 roky starý výprodej modelů co stáli cca 30 000.-Kč.Dnes to nemá větší cenu než 5000.-Kč a kdo za to chce víc tak spoléhá na nálepku profi a grafický monitor pro profesionály což dávno už není pravda dnes má lepží parametry kdejaký Samsung .

Možnosti