Všechny komentáře k článku:NEC představuje monitor pro náročné

Ještě lepší záruku a tak....

No, když k tomu dají záruku na komplet vadné pixely a jiné závady, které zákon toleruje, budou všichni zákazníci šťastní až do smrti.... Jinak monitor vypadá dobře, spotřeba stále lepší jak u CRT, vzhledem k DVI a funkcím nepočítám, že bude patřit mezi nejlevnější.

Možnosti
3 reakce
poslední 27. 10. 2008 10:52

Hlavně vzhledem k tomu, že to je S-PVA a ne obyč. TN, tak podle mě bude patřit jak jste již řekl do vyžšího cenového segmentu.

 

@cacanovotny: Mě se líbí jak vzhledově, tak vlastnostmi.

 

@merumeru: vypadá skvěle, jen předpokládám, že pro běžného českého uživatele, mě nevyjímaje, to skutečně nebude, ale pokud si někdo chce připlatit za lepší, nebo ho potřebuje ke své práci, proč ne