Všechny komentáře k článku:Nejlevnější zrcadlovka všech dob – pouze u CzechComputer

Palec nahoru

CZC je opět v něčem nejlepší :-)
Jen tak dál - palec nahoru.

Možnosti
12 reakcí
poslední 13. 12. 2008 8:41

Jo, vypadá to velmi dobře, ale tvrzení "pouze u CzC" je reklamní lež - stačí si proběhnout jyxo. Já tam vidím i cenu 7622.

 

@Mastodont: uz pred mesicem jsem ji zahledl v jednom nejmenovanem letaku nejmenovane firmy za tuhle samou cenu

 

@Mastodont: to je pravdepodobne nejaka akce nikonu, za tuhle cenu(i levneji) ji maji skoro vsude - vim to, protoze ji kupuji(pravdepodobne dnes) a tak jsem prochazel celkem dost shopu, czc ji ma v nabidce za tuto cenu az dnes, jine obchody jiz mesic a dele

 

spis palec dolu, za tuhle i nizsi cenu us je v nekterych obchodech vice nezli 14 dni, zde ani neni skladem a nepisou ani otom jesi k tomu je nebo neni pametovkaja D40 se zakladakem a 4GB kartou zakoupil us cca pred tydnem jinde a za 7790,- s dani i postovnym, takze zdejsi cena nijak svetoborna neni :)

 

@Shap: a navic muj favorit je stejne porad D60 sice je o trosku drazsi ale uz je v sade i s VR objektivama

 

@osprey: no D40 sem koupil jako darek k vanocum pritelkyni, ja sam mam 450D od Canonu

 

@Shap: tak ted jsi zkazil moment prekvapeni, uz bude vedet co ji Jezisek prinese :]

 

@osprey: nezkazil ona na internetu moc neni, a na CZC us vubec ne :)

 

@Shap: Ty ySi tEdA NeYaKeY MeGaCoOlY TyPeK A CuMiS YaK Mi tO YdE Po wAsEm, Co? :(

 

cena 7990 je len odpovedou na ceny ktore nastavila konkurencia, v czc by sa mohli ale pochlapit tym, ze su uplne najlacnejsi, a nie pisat hned clanok ked patria k tym najlacnejsim, no v czc su asi sviatky, sa daju ceny zrovnat s tymi najnizsimi, to casto nebyva.

 

@Frinejm: tak tak , jinde se da sehnat o ty tři-čtyři kila levněji, akorat tak nejak raději podpořím kvalitní e-shop a jeho další rozvoj.

 

@Frinejm: V CZC už pár let nakupuju, a tak mě docela mrzí, že u solidního prodejce vidím nesolidní titulky typu "Nejlevnější zrcadlovka všech dob – pouze u CzechComputer". Nemáte to zapotřebí, nedělejte to.