Všechny komentáře k článku:Nejoblíbenějším softwarem roku 2008 se stal Adobe Reader
Adobe reader
je to kvalitni program. divim se ale, ze si ho lidi tolikrat stahli. napr quip predbehl i zname icq. jenom se mi zda, ze autor udelal chybu kdyz do tabulky Nejstahovanější český software Nejstahovanější zahraniční software dal na prvni misto 2x jiny software.
Je to docela zajímavé,že je QIP před ICQ,protože minulý rok bylo s přehledem ve vedení icq. Dále musím říct,že Adobe Reader jsem taky podpořil,protože je to nezbytný program.
@Thomasino: Mozna pro lidi, kteri potrebuji 100% zobrazovani PDF.Ja pouzivam Foxit reader, ma 4MB, je zadarmo, MNOHEM rychlejsi, pohodlnejsi a mensi. Umi toho stejne.Zatim vsechna PDF mi zobrazil presne tak, jak mel, tiskne spravne... Takze Acrobat jedine pro lidi, kteri potrebuji opravdu 100% spolehlivost a 99,9999% jim nestaci. Zkus Foxit a uvidis.
@Anonymní uživatel: programek od Adobe na prvnim miste? nerekl bych ale, ze to svedci o oblibenosti, spise o nutnosti si ho nainstalovat, jelikoz hodne navodu a jinych aplikaci potrebuje adobe reader a primarne se sam po potvrzeni stahne, cili proto asi nejstahovanejsi, jinak zas tak dobry neni, jelikoz me prijde strasne pomaly...