Všechny komentáře k článku:Nejoblíbenějším softwarem roku 2008 se stal Adobe Reader

Článek a výzkum o ničem

Nejoblíbenější Adobe reader? Spíš by měl být nadpis - Nejstahovanější ze slunečnice.
Já osobně když tahám nějaký soft, tak tahám z oficiálních stránek pokud vím a pokud ne, tak z prvního odkazu, co najde google - někdy teda i ze slunečnice, pokud je mezi prvníma odkazama.
Co se sestupu ICQ5.1 týče, tak je to celkem logické - kdo by tahal program, který není podporovaný a tudíž nefunguje, co? Vynechávám to, že Miranda (případně QIP atd.) zabírají oproti ofiko klientům podstatně míň a taky to, že MSN a jejich Live Messenger je úplně někde jinde...
No prostě tento článek je zbytečné, o ničem nevypovídá a statistiky slunečnice o ničem taky. Ono hodně lidí má také na svojem PC už soft předinstalovaný, takže ti tam nejsou započítaní, někteří tahají z jinama (ofiko stránky nebo jiné stránky) a taky, některé programy stáhnete jednou a aktualizují se samy. Jiné musíte tahat vždy, když vyjde nová verze, takže tyto jsou tam pak logicky jakoby víckrát. Prostě fakt o ničem.

Možnosti
2 reakce
poslední 19. 1. 2009 19:34

Jakmile jsem si přečetl "zdroj slunečnice.cz" bylo mi jasny že tendle vyzkum ma opet daleko od pravdy...jak už napsal p.Klinkovsky nade mnou, vetšinu softu taha většina lidi z oficialnich stranek a take nesmime zapomenout na stahuj.cz, sosej.cz a jine. určitě by měl být lehce pozměněn název.

 

@Katlan: ja navic nemam vubec dobre zkusenosti se slunecnici, casto tam najdete velmi stare verze programu v okamziku kdyz uz jsou davno dostupne nove. Celkove bych tipoval ze nejaka slunecnice.cz nebude moc smerodatna v hledisku oblibenosti programu