Všechny komentáře k článku:Nejoblíbenějším softwarem roku 2008 se stal Adobe Reader

Codec

Codec Pack All in 1 jak to ?
ja mam radeji k-lite codec pack + mpc.

Možnosti
3 reakce
poslední 20. 1. 2009 8:38

já mám rád CCCP = Combined Community Codec Pack - http://www.cccp-project.net/

 

@Klinkovsky: a nekdo vlc player

 

@sioga: A někdo MPlayer (nic proti VLC). Naposledy jsem stahoval All-In-One Codec tak před čtyřmi lety. Navíc nedávno jsem zase viděl WMP a zdá se mi, že MS tam pořád přidává další a další věci, který nikdo nevyužívá, za chvíli to bude umět i psát dokumenty a malovat obrázky...