Všechny komentáře k článku:Nejočekávanější netbook letošního roku exkluzivně u Czech Computer
Noo nevim teda
Nooo, muze to bejt pouze muj osobni nazor, ale za "Nejocekavanejsi netbook tohoto roku" tento netbook nepovazuji. Popravdě to je poprve co o nem slysim. Parametrama je stejnej jako drziva vetsina ostatnich netbooku a na dizajnu taky moc nepobral. To spis bych za ten nejocekavanejsi oznacit takovej MSI Wind nebo 10 placovej EEE, ktery uz tu s namy chvilku sou.
O tomhle netbooku se mluvilo po letních prázdninách. Jeho plánovaná doba uvedení na trh byla někdy na začátek října, ale to se jim moc nepovedlo. Já se na tenhle netbook těšil dost dlouho a teď budu čekat na nějakou pěknou recenzi. Tomuhle netbooku fandím hodně. Myslím, že zpracování je výborné (jako u notebooků Lenovo), jen se trochu bojím výdrže baterky.