Všechny komentáře k článku:Nejočekávanější netbook letošního roku exkluzivně u Czech Computer

No nic moc.

to jsem si teda myslel ze bude lepsi, alespon lepsi nez Asus 100h,
ale monitor 8.9" ? 10" ujde ale toto musi byt prcek + si nedokazu predstavit psani na klavesnici, hdd neni taky nic moc.

Možnosti
3 reakce
poslední 14. 1. 2009 0:26

jn .. radeji asus n10j -_-

 

nejočekávanější je zároveň i nejhorší, tak už to bývá, protože se ho nejvíc prodá

 

tyto netbooky využívají firmy spíše na zbavení se starých dílů, které by už těžko prodávali.. koupil byste si někdo notebook s 2x 512 ram a 80 GB HDD ? no já ne.. to těch netbůků by klidně mohli dávat i 320GB disky a víc ram, ale tímto se jednoduše zbaví již neprodejného HW a lidi si budou kupovat pomalé počítače