Všechny komentáře k článku:Nejočekávanější netbook letošního roku exkluzivně u Czech Computer

A sakra

devítipalcová verze? trapná. koupit si něco přes czc e-shop s pouze osobním odběrem na pobočce? ještě trapnější.

Možnosti
2 reakce
poslední 19. 12. 2008 20:05

psat trapne prispevky... take trapas. Nikdo te nenuti chodit na stranky CZC a ani tady nakupovat a oznacit nejaky vyrobek jako trapny mi prijde pekne ubohe. Preberte si to jak chcete.

 

@marek687310: Jediné, v čem bych mu dal za pravdu je to,že pokud se jedná o nline shop,tak by se předně mělo prodávat přes něj ne v kamenném obchodu,ale notebook mi rozhodně trapný něpřipadá a podle mě nabízí docela velké využití pro práci a internet.