Všechny komentáře k článku:Nejočekávanější netbook letošního roku exkluzivně u Czech Computer
Něco nového?
Když se na něj tolik těšilo. Přináší i tento netbook něco nového do této kategorie? Mě to připadne, že nikoli- již je to jeden z mnoha. Což je dobře, protože konkurence musí být, pamatuji si na zprávy o prvním EEE v té době to vypadalo skvěle, jenže čas plynul, na trhu pořád nebyl a cena byla nakonec také vyšší než prvně avizovaná a pokud si dobře pamatuji, tak i konfigurace měla být o něco lepší (CPU a jěště něco). S příchodem konkurence konečně se vynořují vylepšené modely a také cena klesá.
Z nynější konkurence to ale zatím vypadá docela podobně a roli ve výběru netbooku tak může hrát sympatie ke značce.
Presne tak ! Ja mam MSI Wind a jsem spokojeny, 1GB RAM staci a 120GB disk take, jen baterie by mohla vydrzet dele. A ze by byl tento nabizeny netbook neco prevratneho ? To teda ani nahodou, proste dalsi +/- stejny kousek.