Všechny komentáře k článku:Nexus představuje chladič pro Core i7

Fešák

tohle zpracování se mi opravdu líbí, jsem zvědavý na teplotní testy a srovnání s klasickou stojatou verzí :) klobouk dolů před inženýry z Nexus :)

Možnosti
7 reakcí
poslední 13. 9. 2008 23:24

na tom pravým horním obrázku připomíná kaťuši. jestli je stejně účinej, tak se máme na co těšit :-)

 

@kalmar: no no, to sem toho napsal. já to nemyslel zle, jenom mě to tak napadlo, ten sklon a 4 heat-pipe jako rakety... sem rád že se vymejšlí pořád originální chladiče. podle mě má pc taky nějak vypadat a v prosklený bočnici by se to pěkně vyjímalo

 

Design mají opravdu hodně povedený, myslím, že svůj účel plně splní.

 

@mervart: Jj, taky se mi dooost líbí - jen nevim jak bych ho narval do case. Mám tam minimum místa..

 

@Burg86: hold budeš muset udělat místo pokud ho budeš chtít to je snad logické a co by jsi pro svůj CPU neudělal :)

 

@Burg86: Bude oranžově podsvícený - tradiční NEXUS barva. Jsem zvědavej na cenu a přesné rozměry. Pokud nepujde vyrazne pres cenu XiR-3500 modelu, tak bych o něm uvažoval na nove E8600 (E0). Podle obrázků vypadá na kvalitně zpracovaný...

 

@MACHBUSTER: Plně souhlasím vzhled se mi taky velice líbí a myslím si,ž e svojí práci zvládne na jedničku. Jen by mě zajímalo o kolik stupnů dosáhne zlepšení