Všechny komentáře k článku:Nexus představuje chladič pro Core i7

Rozměry výhodou

Né, že bych směr proudění vzduchu byl přímo ideální, foukat do boardu není až tak super, ale na druhou stranu se díky rozměrům vměstná i do malých skříní, takže třeba do malého PC k TV ideální. Jsem zvědavý na testy (díky sklonu) a cenu...

Možnosti
8 reakcí
poslední 9. 9. 2008 21:12

Nexus je všeobecně drahej, můj tip je 1400,- je to novinka pro socket LGA 1366

 

@Anonymní uživatel: no nezbude než souhlasit, je to novinka a navíc od značky, která si za to nechá slušně zaplatit

 

@zemanjan@volny.cz: muj favorit je Thermalright ten vzdycky umel delat prvotridni chladice.

 

@stratos.: To určitě, hlavně tento Nexus mi nepříjde zrovna jako hi-end!
Budou tu i mnohem lepší!

 

@Anonymní uživatel: To asi budou ale tohle je první zástupce Corei7 chladičů takže ještě ujde.

 

@mtmccox: vypada pekne, jen si musime pockat jestli se vyplatilo naklanet chladic. cena bude neco pres 1000 odhaduju.

 

@mtmccox: vypadá pěkně a snad bude mít i dobrý výsledky při testech :D
uvidíme

 

@stratos.: Já jsem zvědavý na vodní bloky, když rozteče děr jsou sice jiné tak by to mohli upravit jen nové spony na stávající bloky