Všechny komentáře k článku:Nintendo uvede nové herní konzole do kapsy
Baterie
"snížení výdrže baterie až o 25 %"
Proč to vůbec vyjáři dělají- zhoršují parametry oproti předchozí generaci? Je pravda, že pokud přístroj zmenší, je to citelná změna, které si v obchodě majitel předchozí generace všimne oprorti výdrži baterie. Nadruhou stranu i majtelé předchozí generace si můžou říct, že mají i v něčem lepší přístroj a nemusí si pořizovat nový.
kdyz uz privadeji na trh novinku tak by minimalne mela byt srovnatelna a ne, ze budu hrat sice hezci hru ale o ctvrtinu mene. snad s tim neco udelaji.jinak to vypada pekne
Jo, je to určitě škoda a spoustu lidí to odradí. S tím "fotoaparátem" taky díru do světa neudělají :) a spousta lidí asi šáhne po novém PSP 3000