Všechny komentáře k článku:Nintendo uvede nové herní konzole do kapsy

Srovnani s PSP

proc to tu spousta lidi srovnava s PSP, tyhle dve rucni konzole nemaj mnoho spolecneho a kdo uvazuje o PSP urcite neuvazuje moc o DS a naopak, nebo uvayuje o obou, kazda z tech konzoli ma svoje pro a svoje proti, pro PSP hraje dokaret lepsi grafika a v UE znamejsi hry, pro DS zase mnohem hratelnejsi hry na spousty dni/tydnu hrani a unikatni ovladani, kdo nekdy DS vyzkousel tak vi o cem je rec kdy hra se da hrat i tydny , kdesto u PSP ta grafika zachvili omrzi a na hru si po tydnu ani nevzpomenete, hry na DS sou proste stara dobra skola od firem ktere hry delaji us od dob 8bitu, v tom je sila DSkuprikladu me u herni konzole nezajima ze nani sou treba NedForSpeed nebo nejaka strilecka, sak tyhle hry si muzu v lepsi grafice zahrat i na PC nebo velke domaci konzoli, i na PSP si kupuju spis hry jako Daxter, nebo Wall-E, proste detske hry ktere dokazou zabavit vkuse treba na par hodin kdys musim sedet v letadle, jako majitel jak PSP tak DSka si nove DS zrejme opet koupim, proste hry jake jsou na DS u konkurence casto nenajdete protoze Nintendo spoleha na hratelnost a nato ze jejich hry budete hrat dlouho :)ostaten prodeje Nintenda sou tak velke ze ani Sony s Microsoftem dokupi tolik konzoli a her neprodaj, Nintendo je v tomhle ohledu mnohem dal nes obe zbyle firmy dohromady

Možnosti