Všechny komentáře k článku:Nokia 5800 XpressMusic je tady

Zapnutí

nevíte co mam dělat když ho zapnu tak najednou se tam oběví logo nokia a takle to je dokud nevindám baterii.
nevíte co dál.
díky za odpověď

Možnosti