Všechny komentáře k článku:Nokia 5800 XpressMusic je tady

Nokia 5800

ahoj.potřebuju poradit.když posilam soubor přes bluetooth do sveho telefonu tak mi to jde vše do paměti mobilu a ne na pamětovou kartu.tudíž když je větší než samotna pamět mobilu tak se soubor neodešlle dusledkem malé paměti.co mam udělat aby mi to běželo rovnou do karty kde je místa habaděj???ps mimochodem to mi dělala i n73.poradte děkuji*11*

Možnosti