Všechny komentáře k článku:Nokia uvádí nové mobilní telefony ze série N

Dvojtej blesk

Sice to líp zní ale je to kprdu...lepší by bylo mít jedno jako přisvětlení(jako u SE) a druhý jako blesk...ale to chlapce z finska asi nenapadne NJN furt je co zlepšovat

Možnosti
4 reakce
poslední 2. 9. 2008 17:03

Uvedom si jednu vec... Nemuzou udelat mobil, co by obsahoval vse, jelikoz to proste marketing nemuze dovolit. Koupil by jsi si tento a ostatni by mohli pomalu rusit. Jeden musi mit neco vice, nez ten druhy...

 

@davon: Presne tak proto kdyz uz je trebe opravdu nejakej fajnovej mobil tak v nem neni radio a kdyz tam je tak tam zase bude treba horsi fotak. Asi by to chtelo nakej konfigurator :DD

 

@+Nikitk@+: doufam ze tam bude kvalitni fotak a radio taky

 

K850I má blesk i světlo...... :P :D:D:D