Všechny komentáře k článku:Nokia uvádí nové mobilní telefony ze série N

AMOLED

AMOLED je technologie související s OLED ? Nebo nějaká pseudooled :D ?
Protože se mi nějak nezdá nasazení OLED už dneska ,by ten mobil asi nebyl cenově moc fajn :)

Možnosti
2 reakce
poslední 27. 8. 2008 9:55

Ano, jedná se o displey technoligie OLED, a vzhledem k vysoké výbavě, kvalitnímu displeji a fotoaparátu bude cena dost vysoká (něco kolem ceny N95).

 

@ComManMis: ale podle me to bude stat za to ty telefony. ja bych si je sice nekoupil za ty penize ale funkce jsou pekne a ten design taky