Všechny komentáře k článku:Nokia uvádí nové mobilní telefony ze série N

Nokia

Na prvni pohled mi to moc nepřipadá jako mobil,spíš jako MP3 přehravač :) Pro normalni uživatele jsou některe věci zbytečné. Záleži kolik budou stát.Můj typ asi nad 10 000kč,jako každe nové značkové Nokie.Ja se přikláním k mobilum od Sony Ericsson.

Možnosti
7 reakcí
poslední 27. 8. 2008 10:16

s tym musim suhlasit to vyzerá skor na mp3 ja velmi nokie nemusim ale patria medzi najkvalitnejsie mobily

 

@nanina11: tak nevim jestli nekvalitnější, ale mezi nejpomaleší mobily patří. Když porovnám rychlost mé staré SE K750i a rychlost Nokie N72 co má teta, tak můj jasně vítězí. Ale údajně jsou Nokie nejekologičtější

 

@mr.gsm: Nezkoušel jsem tedy rychlost nokií, ale když tyhle podle popisu umí mnohem víc (než třeba tebou uvedená K750) tak se dají používat pro funkce a ne rychlost.

 

@mtmccox: no ale když se chce teta např. podívat do telefonního seznamu, tak trvá hroznou dobu než se vše načte (cca. 100 kontaktů), já mám cca. 150 kontaktů a trvá to tak poloviční dobu

 

No, když N95 8 GB stojí kolem 14k, tak tyto by mohly být ještě dražší.

 

@mariesvackova: me se ty novy nokie libi a hned bych si nejakou vzal ale ne za ty sileny penize

 

@einstejn: Za kvalitu, výbavu, design a jméno značky se platí od jakživa na tom není nic nového. Zase tak předražené nejsou, v dnešní době zdražuje všechno...