Všechny komentáře k článku:Nokia uvádí nové mobilní telefony ze série N
Nokia
Na prvni pohled mi to moc nepřipadá jako mobil,spíš jako MP3 přehravač :) Pro normalni uživatele jsou některe věci zbytečné. Záleži kolik budou stát.Můj typ asi nad 10 000kč,jako každe nové značkové Nokie.Ja se přikláním k mobilum od Sony Ericsson.
s tym musim suhlasit to vyzerá skor na mp3 ja velmi nokie nemusim ale patria medzi najkvalitnejsie mobily
@nanina11: tak nevim jestli nekvalitnější, ale mezi nejpomaleší mobily patří. Když porovnám rychlost mé staré SE K750i a rychlost Nokie N72 co má teta, tak můj jasně vítězí. Ale údajně jsou Nokie nejekologičtější
@mr.gsm: Nezkoušel jsem tedy rychlost nokií, ale když tyhle podle popisu umí mnohem víc (než třeba tebou uvedená K750) tak se dají používat pro funkce a ne rychlost.
@mtmccox: no ale když se chce teta např. podívat do telefonního seznamu, tak trvá hroznou dobu než se vše načte (cca. 100 kontaktů), já mám cca. 150 kontaktů a trvá to tak poloviční dobu
No, když N95 8 GB stojí kolem 14k, tak tyto by mohly být ještě dražší.
@einstejn: Za kvalitu, výbavu, design a jméno značky se platí od jakživa na tom není nic nového. Zase tak předražené nejsou, v dnešní době zdražuje všechno...