Všechny komentáře k článku:Nová impozantní série počítačových skříní od Thermaltake

Hnus

tahle skříň ?pěknej hnus ostaně jako vše od thermaltake

Možnosti
2 reakce
poslední 23. 9. 2008 20:37

ale notak, určitě to není tak zlé ne? mě od Tt funguje vše naprosto bez chyby (zatím) a jsem velice spokojen. je to kvalitní značka, neříkej mi že třeba case od EC je lepší...

 

jo a ty si asi fanda EuroCasu co...bych chtěl vidět co máš doma pod stolem LAMO...