Všechny komentáře k článku:Nová impozantní série počítačových skříní od Thermaltake
PŘEDSTAVENÍ/RECENZE
Poměrně slušné videjko s rozborkou a sborkou:
http://www.overclock3d.net/reviews.php?/cases_cooling/thermaltake_spedo_advance_chassis/1Obrázky v hi-res (recenze)
http://www.legionhardware.com/document.php?id=774&p=0
(je třeba na ty proužky obrázků klikat, objeví se pak celé fotografie)
Opravdu nádhera, lituju že jsem nekoupil dřív nějakou lepší, nešetřete na tom!!
@Anonymní uživatel: jj vypada skvele, ale nejak mi tam chybi box na disky vzadu, prijde mi to jako lepsi reseni pro disky co se opravdu hreji aby vam nesel horky vzduch dovnitr skrine.PS: pokud jsem ten screen prehledl tak se omlouvam.
@Anonymní uživatel: Ja koupil Armor+ LCS coz je naprosto krasna a dobre povedena skrin. Takze rozhodne kdo muze tak u Thermaltake priplatit, kvalita stoji za to.