Všechny komentáře k článku:Nová impozantní série počítačových skříní od Thermaltake

Paráda

Tahle firma proste nezklame asi nikdy
sám od nich mam bigtower Shark a musím říct ze je zpracovaním po všech stránkách výborná stejne jako ostatni modely

Možnosti
1 reakce
poslední 23. 9. 2008 1:16

Tahle skříň je fakt nádherná. Mám starýho Armora a taky výborná. Thermaltake prostě nespí na vavřínech a plodí. Prostě firma, ze který mám radost :-)