Všechny komentáře k článku:Nová impozantní série počítačových skříní od Thermaltake
XPRESSAR - když už jsme u těch TT novinek
krátká preview
http://www.svethardware.cz/art_doc-556318EF204D0B42C12574CC00522B4D.html
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11628&Itemid=67Asi nejzajímavější obrázek s potrubím
http://xtreview.com/addcomment-id-5871-view-Thermaltake-xpressar-RCS100.html
http://xtreview.com/images/thermaltakem%20Xpressar%20ACS100%2001.jpgOsobně si myslím, že chladit to sice bude úžasně, už tu podobné, i když neintegoravané systémy jsou, ale ten hluk... kompresor ve skříni mi připadá dosti podezřele. Jenom se mi zdá, že na okruh nepůjde připojit GK, což je dnes asi nejčastější důvod koupě vodníka. Přecejenom procesory jsou dnes úsporné a pasivy kvalitní...