Všechny komentáře k článku:Nová impozantní série počítačových skříní od Thermaltake

Zajímavá

je velice zajímavá a propracovaná, ale na svoji lian li nedám dopustit, líbí se mi spíš minimalistickej design, tohle tak když mi bylo 16

Možnosti
2 reakce
poslední 22. 9. 2008 20:01

no mně příjde vkusná pro všechny ročníky.Ten tak trochu,třeba toho tunění nebo barev,ale teď to každý uvítá.Mně příjde povedá case,celkový design je v pohodě,hodnotím jako pěkná case.

 

@michal tomastik: syn taky říká, že je to super!