Všechny komentáře k článku:Nová laserová myška od OCZ

Závaží

závaží jsou dobrá věc, po některejch bezdrátovejch myších jsem si pak na svojí lehkou drátovou nemohl zvyknout, ale co jsem koupil G5 stačí přidat pár závaží a je to znát.

Možnosti
1 reakce
poslední 26. 8. 2008 10:53

Osobně si myslím že závaží jsou zbytečná. Není zas takový problém zvyknout na o něco lehčí myš. Chvilku to trvá, ale jde to.