Všechny komentáře k článku:Nová low-endová grafika od nVIDIA
Do kanclu
Tato karta je pěkná,ale akorát pěkná do kanclu.I, když někteří šáhnou i po integrované na základní desce,ale tahle je nato v pohodě, ale i ty hry v kanclu by zvládla:)
Do kanclu by bohatě stačila 780G spolu s úsporným Athlonem X2.
@AggramarAvenger:
Pravdepodobne myslite gk HD3200 integrovanou v chipsetu 780g, ale k veci: Ati chysta 4470, ktera bude stat srovnatelne jako tahle nvidia, bude mit polovicni spotrebu (25W) a pravdepodobne i vyssi vykon. Takze jediny duvod, proc koupit tuhle kartu je potencialni vyuziti na pocitani fyziky, toznamena pouzit ji jako PPU v kombinaci s nejakou silnejsi nvidii.
Preji hezky den :-)
@chytrolincz: presne tak do kanclu bohate staci 690g nebo 780g a kdo se pripadne jednou do roka zahrat nakou tu hru koupi HD4470.
@AggramarAvenger: Zas tolik jsem tuhle kartu nechtěl urazit,jen když se dneska podívám,tak třeba 8800Gt stojí už 2000.-tak tuhle katru nebudem pořizovat výhradně na hry.
na co potřebuje kancelářskej počítač samostantou grafiku? integrovaná bohatě stačí
Tahle grafika je snad pro důchodce anebo školy či int.kavárny. Opravdu bych se divil kdyby si ji někdo koupil domů a ještě k tomu provozoval na maximálním rozlišení:-DDDDDD. To by snad i při booootování Visty hned shořela. No nic proti ale je prostě na prt, kdyby se raději zaměřila na high-end grafiky rozhodně by jí to prospělo, jelikož GTX280 už není až takový svalovec jako kdysi. Běžný člověk si může koupit 9600GT, není až tak drahá a poskytne o dost vyšší výkon.
@ComManMis: Kamaráde buď rád za všechno co lidi vytvořili, a tyhle řeči nejsou podle mě k ničemu. Anebo spíš "prostě na prt" :DD
Je to zajmavý, ale pokaždý, když se objeví lowendová grafika, tak hned někdo začne psát, že je akorát do kanclu.Bylo to i když vycházela teprva ředa 6xxx od nvidie. Si nádherně pamatuju kdysy jedno fóru, že high end 6800 a lowend 6200 akorát do kanclu. Teď 9400 do kanclu. Nic proti, ale ta 6200 je stále dostačující na to, aby to zvládlo word a podobné programy. (pokud nemáte office 07)Tohle jsou prostě karty určený lidem, kteří si občas chtějí něco zahrát, nemají zájem kupovat nadupaný karty a nezáleží jim tolik na detailech, rozlišení, ale na hratelnosti.
@tomaszustak: Když už jsi u Office 2007 tak možná že se budete divit ale mě chodí i na GeForce 440MX a v pohodě !! Spíše mě problémy jednojádrový procesor shocketu A.Jinak tahle grafika špatně nevypadá půjdou na ní i straší hry a aspoň nebude člověku brát tak hodně wattů ze zdroje myslím si že takovýhlech karet je skoro málo. ..Pouze můj názor,,
@xvirusx: Sám vlastním ASUS N6200/TD a MS Office 2007 běhají nádherně. Jinak naprosto souhlasím, že do kanclu stačí i integrovaná GK.
Na 1.2oo kč je to šmejd, HD 4400 budou aspoň pasivně chlazený, míň žravý a určitě výkonější, takže tohle je odpad!
@Krysh: presne tak dyt se jedna pouze o preznacenou 8400 je to vazne uz trapne to neustale prejmenovavani.
@Krysh: Zas tolik bych, tuhle kartu neurážel, uvidíme jaká bude cena 9400 a HD 4400.I když, jak píšeš že bude mít pasivní chlazení a míň žravá,tak se uvidí na první testy,
@michal tomastik:
Uvedomte si ale taky, ze spousta lidi takovouhle grafiku vyuzije, treba kdyz upravuje fotky, nebo si hraje s filmy. Na tohle je ta karta delana...
Hrat si s fotkama ve vetsim rozliseni na integrovane je hrozne zdlouhave a kartu za 5000 kuli tomu tezko nekdo koupi. Ne kazdej pari hry, to si uvedomte...
to je pravda, ale nejakemu malemu diteti do pc to taky staci.