Všechny komentáře k článku:Nová low-endová grafika od nVIDIA

Do kanclu

Tato karta je pěkná,ale akorát pěkná do kanclu.I, když někteří šáhnou i po integrované na základní desce,ale tahle je nato v pohodě, ale i ty hry v kanclu by zvládla:)

Možnosti
16 reakcí
poslední 28. 8. 2008 22:19

Do kanclu by bohatě stačila 780G spolu s úsporným Athlonem X2.

 

@AggramarAvenger: Pravdepodobne myslite gk HD3200 integrovanou v chipsetu 780g, ale k veci: Ati chysta 4470, ktera bude stat srovnatelne jako tahle nvidia, bude mit polovicni spotrebu (25W) a pravdepodobne i vyssi vykon. Takze jediny duvod, proc koupit tuhle kartu je potencialni vyuziti na pocitani fyziky, toznamena pouzit ji jako PPU v kombinaci s nejakou silnejsi nvidii.
Preji hezky den :-)

 

@chytrolincz: presne tak do kanclu bohate staci 690g nebo 780g a kdo se pripadne jednou do roka zahrat nakou tu hru koupi HD4470.

 

@AggramarAvenger: Zas tolik jsem tuhle kartu nechtěl urazit,jen když se dneska podívám,tak třeba 8800Gt stojí už 2000.-tak tuhle katru nebudem pořizovat výhradně na hry.

 

na co potřebuje kancelářskej počítač samostantou grafiku? integrovaná bohatě stačí

 

@radimekk: To je pravda, nové chipsety od AMD jsou výkonné pro kancelářské potřeby víc než dost :)

 

Tahle grafika je snad pro důchodce anebo školy či int.kavárny. Opravdu bych se divil kdyby si ji někdo koupil domů a ještě k tomu provozoval na maximálním rozlišení:-DDDDDD. To by snad i při booootování Visty hned shořela. No nic proti ale je prostě na prt, kdyby se raději zaměřila na high-end grafiky rozhodně by jí to prospělo, jelikož GTX280 už není až takový svalovec jako kdysi. Běžný člověk si může koupit 9600GT, není až tak drahá a poskytne o dost vyšší výkon.

 

@ComManMis: Kamaráde buď rád za všechno co lidi vytvořili, a tyhle řeči nejsou podle mě k ničemu. Anebo spíš "prostě na prt" :DD

 

Je to zajmavý, ale pokaždý, když se objeví lowendová grafika, tak hned někdo začne psát, že je akorát do kanclu.Bylo to i když vycházela teprva ředa 6xxx od nvidie. Si nádherně pamatuju kdysy jedno fóru, že high end 6800 a lowend 6200 akorát do kanclu. Teď 9400 do kanclu. Nic proti, ale ta 6200 je stále dostačující na to, aby to zvládlo word a podobné programy. (pokud nemáte office 07)Tohle jsou prostě karty určený lidem, kteří si občas chtějí něco zahrát, nemají zájem kupovat nadupaný karty a nezáleží jim tolik na detailech, rozlišení, ale na hratelnosti.

 

@tomaszustak: Když už jsi u Office 2007 tak možná že se budete divit ale mě chodí i na GeForce 440MX a v pohodě !! Spíše mě problémy jednojádrový procesor shocketu A.Jinak tahle grafika špatně nevypadá půjdou na ní i straší hry a aspoň nebude člověku brát tak hodně wattů ze zdroje myslím si že takovýhlech karet je skoro málo. ..Pouze můj názor,,

 

@xvirusx: Sám vlastním ASUS N6200/TD a MS Office 2007 běhají nádherně. Jinak naprosto souhlasím, že do kanclu stačí i integrovaná GK.

 

Na 1.2oo kč je to šmejd, HD 4400 budou aspoň pasivně chlazený, míň žravý a určitě výkonější, takže tohle je odpad!

 

@Krysh: presne tak dyt se jedna pouze o preznacenou 8400 je to vazne uz trapne to neustale prejmenovavani.

 

@Krysh: Zas tolik bych, tuhle kartu neurážel, uvidíme jaká bude cena 9400 a HD 4400.I když, jak píšeš že bude mít pasivní chlazení a míň žravá,tak se uvidí na první testy,

 

@michal tomastik: Uvedomte si ale taky, ze spousta lidi takovouhle grafiku vyuzije, treba kdyz upravuje fotky, nebo si hraje s filmy. Na tohle je ta karta delana...
Hrat si s fotkama ve vetsim rozliseni na integrovane je hrozne zdlouhave a kartu za 5000 kuli tomu tezko nekdo koupi. Ne kazdej pari hry, to si uvedomte...

 

to je pravda, ale nejakemu malemu diteti do pc to taky staci.