Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5

Nova pobocka

Tak to je dobra zprava v kazdem pripade, take jsem to mel na Haje pomerne daleko a ted to budu mit jen jednu stanici metrem :) Palec nahoru.

Možnosti