Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5
Paráda!!
Tak todle je super, jedna stanice metra od práce a nakupuju, velké dík patří vám!!!Ocení to určitě i ostatní!!
Mě o tom povídej, vidím na to z okna.
Akorát nechápu, dlouho jsme tu neměli žádný obchod s pc,
jen takový malý zapadlý předražený krámek a najednou je tu czc a další velký nejmenovaný obchod, který všichni známe hned vedle.
@chytrak:
Taky mne kdysi zarazilo, když jsem viděl, jak se všude PC shopy hromadí vždycky na jednom místě. Podobně je to ale třeba i u oblečení a podobně. Na první pohled si člověk říká, že by bylo pro ně lepší aby byly někde, kde není taková konkurence, ale je to naopak. Lidi rádi chodí tam, kde si můžou vybrat a tak na tom paradoxně ty konkurenční firmy vydělají.
A zákazníci nakonec taky.
wow, paráda! konečně blíž než háje :) sice holt dvě stanice metrem a nebo spíš 20min pěšky přes park příjemnou procházkou :D
skvělý krok od CZC, díky! :)