Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5

Všude daleko

Já byh raději PRahu 9 nejlépe Prosek nebo Vysočanská :D

Možnosti
1 reakce
poslední 31. 7. 2010 16:15

Teda já žasnu, jak jsou některý lidi líný. Tohle přeci není sámoška a nelítám tam každý den, abych to musel mít za rohem. Když potřebuju něco malýho, je to půlhodinka metrem a na velký věci je tu pošta, kurýr nebo auto.