Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5
Pěkná pobočka
Jsem rád, že rozšiřujete své prodejní místa po Praze, což mě vyhovuje, do Prahy to nemám daleko. Možná by ale stálo za to vyhovět i dalším zákazníkům z celé ČR. Vím, píše se to tu často, ale třeba Brno a Ostrava by podle mě uspokojilo řadu zákazníků (omlouvám se těm, kteří jsou třeba z Českých Budejic, Liberce nebo Havlíčkova Brodu, uváděl jsem jen jako příklad).
Určitě by chtělo trochu rozšířit okruh poboček, protože ani lidé ze severu čech to nemají moc jednoduché. Navíc zde není žádný podobný obchod takových rozměrů a tak se musíme odhodlávat do poštovného nebo využívat malé obchodníky, kde se pohybuje marže i kolem 20-50%. Ono třeba to Brno se jeví jako logické řešení postupu, ale jak tady lidé píšou, tak už je tam třeba i konkurence CZC a tak nebylo by jednoduší útočit na místa kde není trh tak nasycený...