Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5

Pěkná pobočka

Jsem rád, že rozšiřujete své prodejní místa po Praze, což mě vyhovuje, do Prahy to nemám daleko. Možná by ale stálo za to vyhovět i dalším zákazníkům z celé ČR. Vím, píše se to tu často, ale třeba Brno a Ostrava by podle mě uspokojilo řadu zákazníků (omlouvám se těm, kteří jsou třeba z Českých Budejic, Liberce nebo Havlíčkova Brodu, uváděl jsem jen jako příklad).

Možnosti
1 reakce
poslední 15. 6. 2010 9:39

Určitě by chtělo trochu rozšířit okruh poboček, protože ani lidé ze severu čech to nemají moc jednoduché. Navíc zde není žádný podobný obchod takových rozměrů a tak se musíme odhodlávat do poštovného nebo využívat malé obchodníky, kde se pohybuje marže i kolem 20-50%. Ono třeba to Brno se jeví jako logické řešení postupu, ale jak tady lidé píšou, tak už je tam třeba i konkurence CZC a tak nebylo by jednoduší útočit na místa kde není trh tak nasycený...