Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5

Maximální souhlas

blízko od metra, určo tam budu chodit radši než k alienovi, ale zase ta otvíračka. kdyby alespoň o půl desáté...:-)

Možnosti