Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5

Všude daleko

kdyby udelali obchod někde na Vysočině , třeba v Jihlavě

Možnosti
1 reakce
poslední 16. 6. 2010 21:51

To já bych raději preferoval české budějovice, dají se tak pokrýt defacto celý jižní čechy a z vysočiny (alespoň části) to také není taková dálka...