Všechny komentáře k článku:Nová počítačová myš s pohybovým senzorem

Mys

je to pekny, doufam, ze se to ujme. bylo by zajimave s tim hrat. jenom ta cena je velka ale neni se cemu divit, je to novinka

Možnosti
15 reakcí
poslední 27. 9. 2008 22:01

Tohle na hraní nebude, rozhodně ne na progaming. Nikdy nedosáhneš takové přesnosti pohybem ruky ve vzduchu. Ideální je to ovšem na prezentace a podobně, kdy má prezentující značnou volnost pohybu a s myškou v ruce si řeší prezentaci, takže budoucnost tato záležitost jistě má.

 

je to k nicemu:D klasicka mys je nejlepsi a jak bych s tim hral hry tak to fakt nevim:D budu rozhazovat rukama a vypadal bych jak nejakej blazen.

 

@Falconcz: Přesně tak, takle by se člověk ještě u PC unavil :D Já si teda hcodím k PC odpočinout.

 

@SirStumir: No podle toho avataru určitě relaxuješ u nějaké pařby jako "Topokánku zdechni" nabo "Sestřel si svého modrého ptáka" no a rozčilovat se u takovéhle hry ještě mávaním myší, to by byl teda fakt hnus. :-)))

 

@Drazdik: Ja bych rekl ze pohybove mysi se hodi k HTPC do obyvaku a jeste tim ohromite navstevu :-)

 

@Drazdik: Přesně tak :D

 

@SirStumir: Nvm jak vy ale ja bych to nevyuzil

 

no pro mě to je zajímavý..na stole mam furt něco rozebraný..bordel...tak by se mi šiklo z křesla jen mávat rukou a klofat do klávesky. Ale na hraní to asi fakt nebude....odstřelování by bylo jak vrhání šipek

 

@Trewor: taky mam na stole vetsinou neporadek. kolikrat hledam trosku mista pro pohyb s mysi, ale predstava, ze misto soupani mysi po stole budeme mavvat rukama nad stolem ...?!

 

@kecup: To uz mi prijde lepsi sledovat elektricke projevy mozku a k tomu napriklad pohyby oci ale zase mi neprijde ze by to nebylo obcas vzdorovite a delalo neco jineho nez clovek chce :-) holt klasicka myska a jeji kamosi /touchpad, trackball....aj/ jeste nejakou dobu prezijou.

 

@kecup: No, v tomto případě máš pravdu jako to raděj ten nepořádek uklidím než abych mával s rukou nad stolem to si snad ani nedokážu představit si to skuste na své teť já si to skusil a rozhodně by mi to nevyhovovalo nevím jak jse toto ujme a ta cena no novinka co můžem chtít ale mě to nezaujalo.

 

@Lenochod: taková funkce je nejspíš jen na zábavu a hry jako u nintenda wii,

 

tak zajimavé to určitě je, jenom si nedokážu představit, jak by se na mne dívalo okolí, když bych jenom při surfování na netu kolem sebe zuřivě máchal rukama, ale na vyzkoušení je to zajímavé.

 

@mr.gsm: s takovou myší se potom určitě skvěle hrají simulátory golfu, tenisu a jiných akčních-sportovních her

 

@Anonymní uživatel: pokud ji ovšem hra podporuje že...