Diskuze k článku:Nové tiché napájecí zdroje od Lian Li
LianLi a kvalita
V tuto chvíli bych řekl nebrat. Ač je Lian Li v CASEch úplná špička, zdroje se ukazují nebýt silnou stránkou. Navíc nejdou ani cestou nákupu vnitřností od zavedených firem (FSP, Seasonic)
Starší zdroje trpěly velkou hlučností a ne právě ideální účinností. Chvíli po spuštění přešly na vyšší otáčky a už neutichly.Recenzí jsou na Netu mraky a nejsou moc lichotivé. Tohle je sice nové zboží, ale zatím nejsou ani na stránkách 80plus. Podle grafů na stránkách Lian Li to vypadá, že zdroje konečně dosáhnou aspoň na bronzové 80plus.
http://lian-li.com/v2/tw/product/upload/image/pss/850c.jpg
Tichý?
Nevím ale 135mm ventilátor na 2500ot. to bude asi celkem hlučné. Většinou se 120mm ventilatory hejbou okolo 1200-1500ot. maximálně.
Výrobci zdrojů
Jak tak koukám, tak s novými výrobci počítačových zdrojů se roztrhl pytel. Už jen čekám, kdy vydá svůj zdroj i Razer :-D
W
V článku se píše.Že zdroje budou od 650W.Co třeba nižší např.500W.Dneska nám do normálního pc a i s hrami docela stačí těch 500-550.Ale jako nový zdroj vypadá pěkně, a cena je dobrá a přijatelná.A ten hluk by neměl být nějak moc velký, když nepojede na plný otáčky, když je to 135mm větrák.Nice zdroj.