Všechny komentáře k článku:Novinky z Microsoftu

Chytře vymyšlená

Myška je to hezká, ten USB přijímač je vyřešen teda paradně. Člověk si ho hezky cvakne při transportu na myš a hned ma větší šanci, že ho pak najde. Kdyby byl ještě takový menší (něco jak má Logitech VX450 nano - nebo tak nějak) bylo by to supr. I když ho buď nacvaknu nebo mám pidi konektor a nechám ho v notesu. Bezva nápad. K té technologii nic nevím, tak třeba CZC obstará recenzi :) nebo sem nějaká hodná duše hodí odkaz. K ceně myšky jen doufám, že Microsoft bude rozumný a nepřepálí to. Kdyby byla tak do 1500,- tak bych ji rád doma taky měl. Ale jen proto, že je to blu novinka :) Jinak bych za myš asi víc nikdy nedal.

Možnosti