Všechny komentáře k článku:Nový LifeBook U2010 od Fujitsu
Vydrz baterie
Vydrz az 8h? Tohle tvrdili o vsech UMPC a skutek utek. Momentalne je clovek rad, kdyz z toho vytahne 3 hodiny :(.
@ASCORTI: V uspornym kdyby se na nem nic nedelalo tak treba tech 8 hodin opravdu vydrzi :D Az je opravdu kouzelne slovicko hojne vyuzivane pro mateni zakazniku...
@shrek566: Tenhle stroj bude na práci s běžnými kancelářskými aplikacemi, takže se není čemu divit. Na filmy a na hry to tedy opravdu není, to snad je jasné každému.
@anguilla: Na nějaký přehrávání filmů je lepší si pořídit obyčejný přenosný přehravač DVD který má USB a bere i DIVx.
Cena!!!
Jsem velmi zvědav jak vysoko se vyšplhá cena až do pujde do prodeje jinak je to velmi dobrá věcička bral by jsem ji okamžitě ale ještě mít peníze
Další mini :D
Zase další minimalej :D Když se objevily první mininotebooky, bylo to něco new, teď už začíná bejt trh přecpanej a člověk aby měsíc vybíral, kterej koupit :)
@DashDash: Pre zakaznika to je len a len vyhoda :) Len by bolo dobre, keby vyrobcovia zacali merat vydrz na bateriu po vzore Apple - zapnute wifi a jas displeja na 50%, to by konecne boli relevantne vysledky...
@Anonymní uživatel: Nebylo by špatné, kdyby se výrobci domluvily na nějákém standartu měření výdrže baterie. Dejme tomu max - což by bylo třeba zatížení na 100% s maximálním podsvícením lcd a min brouzdání se zaputou wifi a 50%podsvícením LCD. To by člověk potom nemusel hledat recenze, či nebýt zklamaný pokud žádnou nenajde a očekává od nb větší výdrž..
Zamlouvá
se mi,jen jsen zvědavá na výdř baterie a taky na cenu