Všechny komentáře k článku:Nový notebook od Aceru se pochlubí čtyřjádrovým procesorem

Notebook

Celkově se mi ten notebook pozdává. 4 jádro, slušná grafika a 1 TiB na discích se zdá poměrně slušné. Jen bych se trošku obával toho chlazení, které prý u Acerů není zrovna na úrovni. Úplně mobilní to také není, což se ale dá pochopit, když je to "desktop replacement". O výdrži baterie se také nemá cenu hádat, z toho samého důvodu.Co mě však zarazilo, je zmínka o 0,3 MPix kameře. V takovémto rozlišení bych ji radši ani moc nezmiňoval, trochu to ubírá na kráse. Co bych tak možná ještě vytkl, s čím mám osobní zkušenost, je použitý TouchPad, respektive jeho scrollovací část.Jinak za tu cenu je to řešení pro ty, kteří hledají silný výkon nejen v pohodlí domova a jsou ochotni převážet trošku více váhy.

Možnosti
1 reakce
poslední 14. 1. 2009 21:14

Chlazení byla taky první věc co mě napadla. Neumim si dost dobře představit jak se to uchladí při plný zátěži, aby si člověk nepopálil ruce :D Rozlišení webkamery mi nepřipadá nikterak podstatný u notebooku. Ta se podle mě tady dá použít opravdu jenom na videohovory, na které tohle rozlišení, řekl bych, většinou stačí.