Všechny komentáře k článku:Nový notebook od Aceru se pochlubí čtyřjádrovým procesorem
Notebook
Celkově se mi ten notebook pozdává. 4 jádro, slušná grafika a 1 TiB na discích se zdá poměrně slušné. Jen bych se trošku obával toho chlazení, které prý u Acerů není zrovna na úrovni. Úplně mobilní to také není, což se ale dá pochopit, když je to "desktop replacement". O výdrži baterie se také nemá cenu hádat, z toho samého důvodu.Co mě však zarazilo, je zmínka o 0,3 MPix kameře. V takovémto rozlišení bych ji radši ani moc nezmiňoval, trochu to ubírá na kráse. Co bych tak možná ještě vytkl, s čím mám osobní zkušenost, je použitý TouchPad, respektive jeho scrollovací část.Jinak za tu cenu je to řešení pro ty, kteří hledají silný výkon nejen v pohodlí domova a jsou ochotni převážet trošku více váhy.
Chlazení byla taky první věc co mě napadla. Neumim si dost dobře představit jak se to uchladí při plný zátěži, aby si člověk nepopálil ruce :D Rozlišení webkamery mi nepřipadá nikterak podstatný u notebooku. Ta se podle mě tady dá použít opravdu jenom na videohovory, na které tohle rozlišení, řekl bych, většinou stačí.