Diskuze k článku:Nový zdroj Fusion 550R od Arctic Cooling

Zdroj

Možná jsem něco nepochopil, ale co je na tomhle zdroji tak zvláštního? Ať už fouká větrák dovnitř nebo ven, tak větráček je malý, tj jistě hlučnější než 12cm verze a navíc je umístěn mimo, takže buď bude trčet mimo case nebo v ní bude další místo zabírat.... :)

Změna zdroje

Chtěl bych se zeptat jestli tento zdroj může nahradit původní zdroj Seasonic SS-350ATC, který je v této skříni: http://www.silentpcreview.com/article216-page2.html Vypadá to že normální zdroj by tam nešel a tento vypadá podobně jako ten původní.

Zdroj

vypada fakt pekne,cena je taky slusna. jedine co me zarai je to, ze tam je maly vetrak.dle meho nazoru kdyby tam byl vetsi a tissi bylo by to lepsi.

...

zajímavá konstrukce chlazení :)