Všechny komentáře k článku:Nvidia a ATI aneb bitva okolo podpory PS 3.0

:-))

tak todel je vseobecne znama vec, staci vlezt na prvni HW server (PCT,svethardware) a mrknout se na specifikace obou cipu a je to jasny, todel se vi uz alespon 1 meseic

Možnosti
1 reakce
poslední 22. 4. 2004 20:40

To je pravda - a řekl bych, že se toto ví už více než měsíc:) Ale v této "novince" mi šlo spíše o to, poukázat na hru Half Life 2 a jeho možnou podporu PS 3.0 kontra ATI. Navíc nám tato, podle mne důležitá zprávička, na webu citelně chyběla. Jinak máte samozřejmě pravdu.