Avatar je nový produkt od společnosti NZXT a jedná se o počítačovou myš, kterou ocení především náruživí hráči. NZXT Avatar je velmi zajímavá a elegantní myška, která nabídne především kvalitu a elegantní design.
Společnost NZXT se prozatím specializovala především na počítačové skříně a zdroje, které nabízejí mnohdy vysokou kvalitu, ale také mnoho designových nápadů počítačových skříní. Design je silnou stránkou společnosti NZXT a v době, kdy se zdá, že nemá čím překvapit, přece jenom nalezne způsob, jak si zajistit svoji slávu na titulcích webových článků. Je pravdou, že o méně zajímavých produktech se nepíše, tedy píše, právě tehdy, nemáte-li žádný pádný námět a potřebujete zaplnit mezeru mezi články. Uvidíme, zdali je nový produkt od společnosti NZXT podřadný, či si zaslouží své místo mezi ostatními zajímavými novinkami.
Nová myš NZXT Avatar
NZXT Avatar je dostupný prozatím ve dvou známých barevných variantách, tedy tmavé a stříbrné. Myška nabízí velmi elegantní design, který doprovází modré osvícení. Zařízení nabízí celkem sedm programovatelných funkcí, a i když by se mohlo zdát, že modře svítící místa jsou tlačítka, pak bohužel, toto jsou pouze diody pro indikaci stavu myši. Gumové kolečko doplňují dvě menší tlačítka, obecně používaná na snížení, či zvýšení rozlišení DPI. Po stranách jsou dvě velká programovatelná tlačítka a vpředu klasické levé a pravé tlačítko. Laserový senzor disponuje rozlišením 2600 DPI a celá myš se připojuje k počítači přes relativně dlouhý kabel a rozhraní USB 2.0. K produktu je také dodáván software pro snadnější nastavení počítačové myši NZXT Avatar. Zařízení se právě prodává za 59,9 amerických dolarů, či 49,9 euro.
_____________________________________________________
Zdroj: engadget.com
Hmm chytra
tak nevim proc to komentujes cumis do ti obrazovky a cum dal!
Video na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=JyphvDITEn0
Dostupnost
Kdy by se měla myška začít prodávat? Nikde ji nemohu najít :(
Krása není všechno
jako že ta myš je hezká, vidí snad každý koho zaujala a vlezl na tuhle stránku, tak nechápu proč to tu všichni tisíckrát komentují, místo aby hledali uži…
Fešná
Parádní myška avšak k obyčejnému "škaredému" kompu se moc nehodí. K nějaké hezké modře podsvícené case jedna radost :)