Všechny komentáře k článku:OBRAZEM: iPhone 3G zná v Česku svého prvního majitele
Marketing
Konzumní společnost. Každý si koupí to, co mu vyhovuje a na co má prostředky... Jak jsem již jednou v diskuzi napsal. Apple to po maketingové stránce zvládla na jedničku... Stačí se podívat (i u nás v CZ) na weby, které se točí kolem telefonů. Co mají všichni společného? Ano, je to iPhone-mánia... Ale buďme upřímní, je to pouze a jen naše zásluha... O čem se nemluví, netáhne lidi...:-) Na trhu je za stejnou (srovnatelnou) cenu mnoho jiných zařízeních, o kterých se tolik nemluví, ikdyž jsou technologicky malinko jinde...:-) Prostě každému co se mu líbí, ale diskutovat na téma tohle je "krám", "tohle" je lepší mi přijde zbytečný...:-)
Naopak smysl o tom diskutovat má, nemá cenu říkat věty typu "Je to šmejd", ale už třeba poukazování na jiné značky a třeba i konkrétní modely smysl má. Dává to čtenářům možnost srovnávat a třeba bude nějaký příspěvek důsledkem kterého, se někteří rozhodnou publikovanou věc si nekoupit. Může si třeba koupit nějakej "Lepší a levnější" kousek a ovlivnit tak lidi okolo sebe. Jediné co diskuzi kazí jsou příspěvky právě typu "Ten šmejd je na nic, znám lepší" - to je vyloženě "fňukání"
@JOSEF.V: Ano, souhlasím, diskutovat... Ale v tuhle chvíli mám po navštěvě webů s mobil tématikou pocit, že v dnešní dobš nevychází jiné zařízení, než iPhone... Myslím, že tomuto zařízení má byt jistě přisuzováno malinko více pozornosti za jeho inovace, ale to co se v současné době děje kolem iPhonu je opravdu nepochopitelné...
@karel.brom: S tím souhlasím. Mohu jen říct, že marketing je velice silná zbraň, stačí ji jen umět použít