Všechny komentáře k článku:OBRAZEM: iPhone 3G zná v Česku svého prvního majitele

Jaký je rozdíl?

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi IPhone a IPhone 3G?
Je to jen v tom že funguje v 3G síti a nebo má i lepší funkce jako např.: už nemusíte instalovat aplikace pro odesílání MMS apod.?
Dále by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi normální a 3G sítí? Děkuji za odpověď.

Možnosti
2 reakce
poslední 23. 8. 2008 19:00

3g funguje jen u O2, je to vysokorychlostni mobilni internet :D
a rozdil mezi nima je jen podpora 3G siti + pridano GPS

 

@rawe9: Díky za odpověď ale myslím si že GPS se nechá doinstalovat i u předchůdce...